FANDOM


KALENDARZ SPORTU ŻUŻLOWEGO 2007Edytuj

kwiecieńEdytuj

majEdytuj

  • 1 wtorek IME RK1 Stralsund (Niemcy)
  • 3 czwartek V runda DMP, DM I Ligi wg terminarza
  • 5 sobota - MEP półfinał 1 Natschbach (Austria)
  • 6 niedziela - VI runda DMP, DM I Ligi wg terminarza, IV runda DM II Ligi wg terminarza
  • 12 sobota IMŚJ RK2 Gorican (Chorwacja), IMŚ GP Wrocław, IMŚJ RK3 (Skandynawia) Motala (Szwecja)
  • 13 niedziela IMŚJ RK4 miejsce nieustalone (Wielka Brytania)
  • 15 wtorek egzamin na certyfikat, miejsceustali GKSŻ
  • 20 niedziela IME RK2 Lwów (Ukraina), VII runda DMP, DM I Ligi wg terminarza, V runda DM II Ligi (w 2 terminach) wg terminarza
  • 24 czwartek I runda MDMP wg terminarza
  • 26 sobota IMŚ GP Eskilstuna (Szwecja)
  • 27 niedziela VIII runda DMP, DM I Ligi wg terminarza, V runda DM II Ligi (w 2 terminach) wg terminarza
  • 28 poniedziałek IMEJ półfinał 1 Miszkolc (Węgry), 1. kwalifikacja DPŚ Abensberg (Niemcy)
  • 31 czwartek - IME RK3 Togliatti (Rosja)

czerwiecEdytuj

3 niedziela 1. kwalifikacja DMŚJ Poznań 2. kwalifikacja DMŚJ Debreczyn (Węgry) 5 wtorek 1/2 MIMP Toruń, Tarnów 6 środa finał ZK Bydgoszcz, egzamin na certyfikat (80 cc) Gdańsk 7 czwartek VI runda DM II Ligi wg terminarza, IPP 80 cc Gdańsk 9 sobota IMEJ półfinał 2 Seinajoki (Finlandia) IMŚ GP Kopenhaga (Dania) 10 niedziela 2. kwalifikacja DPŚ Lonigo (Włochy) IX runda DMP, DM I Ligi wg terminarza 12 wtorek II runda MDMP wg terminarza 16 sobota IMŚJ półfinał 1 Vojens (Dania) 17 niedziela IMŚJ półfinał 2 Daugavpils (Łotwa) IME półfinał 1 Blijham (Holandia) VII runda DM II Ligi (w 2 terminach) wg terminarza 20 środa 1/4 IMP Gdańsk, Krosno, Łódź, Ostrów 22 piątek X runda DMP wg terminarza 23 sobota GP el. do GP 2008 Terenzano (Włochy) el. do GP 2008 Mseno (Czechy) finał IMP 80 cc Rybnik 24 niedziela el. do GP 2008 Miszkolc (Węgry) X runda DM I Ligi wg terminarza IPP 80 cc Rybnik 26 wtorek turniej zaplecza kadry juniorów Grudziądz 27 środa turniej zaplecza kadry juniorów Grudziądz 29 piątek DMP 80 cc Wawrów 30 sobota el. do GP 2008 Motala (Szwecja) IMŚ GP Cardiff (Wielka Brytania)

lipiecEdytuj

1 niedziela VIII runda DM II Ligi wg terminarza 3 wtorek egzamin na certyfikat, miejsce ustali GKSŻ 4 środa el. MPPK wg terminarza 6 piątek XI runda DMP wg terminarza 7 sobota półfinał 1 el. do GP 2008 Lonigo (Włochy) IPP 80 cc Częstochowa 8 niedziela półfinał 2 el. do GP 2008 Ljubljana (Słowenia) XI runda DM I Ligi wg terminarza VII runda DM II Ligi (w 2 terminach) wg terminarza DMP 80 cc Częstochowa 11 środa FIM Individual Speedway Youth Gold Trophy 80cc Częstochowa el. MMPPK wg terminarza 12 czwartek FIM Individual Speedway Youth Gold Trophy 80cc Częstochowa 13 piątek FIM Individual Speedway Youth Gold Trophy 80cc Częstochowa 14 sobota MEP półfinał 2 Debreczyn (Węgry) IMEJ półfinał 3 Daugavpils (Łotwa) FIM Individual Speedway Youth Gold Trophy 80cc Częstochowa 1. półfinał DPŚ Vojens (Dania) 15 niedziela Puchar MACEC Świętochłowice 16 poniedziałek 2. półfinał DPŚ Coventry (Wielka Brytania) 18 środa III runda MDMP wg terminarza 19 czwartek baraż DPŚ Leszno 21 sobota KPE półfinał 2 Równe (Ukraina) KPE półfinał 1 Gorican (Chorwacja) finał DPŚ Leszno 22 niedziela XII runda DMP, DM I Ligi wg terminarza IX runda DM II Ligi (w 2 terminach) wg terminarza 24 wtorek turniej zaplecza kadry juniorów Opole 25 środa turniej zaplecza kadry juniorów Opole 25 środa 1/2 IMP Rybnik, Zielona Góra 28 sobota IMŚ GP Praga (Czechy) 29 niedziela XIII runda DMP, DM I Ligi wg terminarza IX runda DM II Ligi (w 2 terminach) wg terminarza

sierpieńEdytuj

2 czwartek finał MIMP Rzeszów 3 piątek finał MPPK Częstochowa 4 sobota Młodzieżowy Puchar Europy 80 cc Rybnik 5 niedziela IME półfinał 2 Esbjerg (Dania) Młodzieżowy Puchar Europy 80 cc Rybnik XIV runda DMP, DM I Ligi wg terminarza X runda DM II Ligi wg terminarza 7 wtorek egzamin na certyfikat, miejsce ustali GKSŻ 9 czwartek IV runda MDMP wg terminarza 11 sobota IMŚ GP Malilla (Szwecja) DMP 80 cc Rybnik 12 niedziela I runda finałowa DMP wg terminarza I runda finałowa DM I Ligi wg terminarza XI runda DM II Ligi wg terminarza 15 środa finał IMP Wrocław 18 sobota IME półfinał 3 Gorican (Chorwacja) 19 niedziela finał IMEJ Częstochowa I runda finałowa DM I Ligi - rewanże wg terminarza 21 wtorek turniej zaplecza kadry juniorów Ostrów 22 środa turniej zaplecza kadry juniorów Ostrów 25 sobota IMŚ GP Daugavpils (Daugavpils) DMP 80 cc Gdańsk 26 niedziela I runda finałowa DMP - rewanże wg terminarza I runda finałowa DM I Ligi - trzeci mecz wg terminarza 31 piątek finał MMPPK Leszno

wrzesieńEdytuj

1 sobota finał MEP Terenzano (Włochy) 2 niedziela II runda finałowa DMP wg terminarza II runda finałowa DM I Ligi wg terminarza XII runda DM II Ligi wg terminarza 4 wtorek 1/2 SK Lublin, Gdańsk 6 czwartek 1/2 BK Opole, Rawicz 8 sobota IMŚ GP Bydgoszcz 9 niedziela finał IMŚJ Ostrów IPP 80 cc Wawrów 11 wtorek finał SK Rybnik egzamin na certyfikat, miejsceustali GKSŻ 13 czwartek V runda MDMP wg terminarza 15 sobota finał el. do GP 2008 Vojens (Dania) 16 niedziela II runda finałowa DMP - rewanże wg terminarza II runda finałowa DM I Ligi - rewanże wg terminarza XIII runda DM II Ligi wg terminarza 18 wtorek turniej zaplecza kadry juniorów Gdańsk 19 środa turniej zaplecza kadry juniorów Gdańsk 22 sobota IM� GP Krsko (Słowenia) 23 niedziela finał DMŚJ Abensberg (Niemcy) 27 czwartek finał BK Gorzów 29 sobota finał IME Wiener Neustadt (Austria) 30 niedziela III runda finałowa DMP wg terminarza II runda finałowa DM I Ligi - trzeci mecz wg terminarza XIV runda DM II Ligi wg terminarza

październikEdytuj

4 czwartek finał MDMP zgodnie z regulaminem 6 sobota IMŚ GP Gelsenkirchen (Niemcy) 7 niedziela III runda finałowa DMP - rewanże wg terminarza, baraże 13 sobota finał KPE Miszkolc (Węgry) 14 niedziela baraże

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki