FANDOM


Indywidualne Mistrzostwa Polski 2007 (IMP) to 64 edycja corocznego turnieju, mającego wyłonić najlepszych polskich żużlowców. W sezonie 2006 IMP składają się z 4 ćwierćfinałów, 2 półfinałów i finału. Najlepsi zawodnicy z poprzedniego sezonu są rozstawieni od półfinałów.

Tytułu mistrza Polski bronił Tomasz Gollob.

ĆwierćfinałyEdytuj

Ćwierćfinał IMP - Gdańsk 20 czerwca 2007Edytuj

  1. (5) Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 15 (3,3,3,3,3)
  2. (6) Artur Pietrzyk - Gdańsk 12 (1,3,3,3,2)
  3. (2) Karol Ząbik - Toruń 12 (3,1,2,3,3)
  4. (3) Piotr Świderski - Zielona Góra 11 (1,3,3,1,3)
  5. (14) Krystian Klecha - Bydgoszcz 11 (3,2,2,3,1)
  6. (7) Grzegorz Knapp - Gdańsk 9+3 (2,1,2,2,2)
  7. (16) Krzysztof Słaboń - Wrocław 9+2 (2,3,2,2,wu)
  8. (1) Robert Kościecha - Toruń 9+1 (2,2,1,1,3)
  9. (4) Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 7 (0,2,3,wu,2)
  10. (15) Robert Miśkowiak - Leszno 7 (1,2,0,2,2)
  11. (9) Artur Mroczka - Grudziądz 6 (2,1,1,1,1)
  12. (10) Marcel Kajzer - Rawicz 5 (3,0,1,0,1)
  13. (12) Tomasz Bajerski - Daugavpils 3 (1,0,1,d4,1)
  14. (13) Damian Sperz - Gdańsk 2 (0,0,wu,2,0)
  15. (8) Grzegorz Kłopot - Poznań 1 (d4,1,-,-,-)

Ćwierćfinał IMP - Ostrów Wlkp 20 czerwca 2007Edytuj

  1. (6) Michał Szczepaniak - Bydgoszcz 14 (3,2,3,3,3)
  2. (1) Grzegorz Walasek - Zielona Góra 14 (3,3,2,3,3)
  3. (15) Tomasz Jędrzejak - Wrocław 11 (3,3,3,1,1)
  4. (9) Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp. 11 (3,1,2,2,3)
  5. (13) Adam Skórnicki - Poznań 11(2,2,2,3,2)
  6. (5) Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 9+3 (2,0,2,2,3)
  7. (10) Łukasz Jankowski - Ostrów Wlkp. 9+2 (2,1,3,3,0)
  8. (8) Piotr Dym - Rawicz 9+1 (1,3,1,2,2)
  9. (14) Tomasz Gapiński - Wrocław 6 (d2,3,3,d1,-)
  10. (2) Adam Kajoch - Leszno 6 (2,0,1,1,2)
  11. (11) Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp. 6 (1,2,1,0,2)
  12. (4) Dawid Cieślewicz - Gniezno 4 (0,2,1,0,1)
  13. (16) Ronnie Jamroży - Grudziądz 4 (1,1,0,1,1)
  14. (3) Marcin Liberski - Ostrów Wlkp. 3 (1,1,0,0,1)
  15. (12) Marcin Sekula - Opole 2 (0,0,0,2,d4)
  16. (7) Mateusz Jurga - Leszno 1 (0,0,0,1,0)
  17. (R1) Kamil Idziorek - Ostrów Wlkp. 0 (u4)
  18. (R2) Karol Sroka - Ostrów Wlkp. NS

Ćwierćfinał IMP - Krosno 20 czerwca 2007Edytuj

  1. (5) Sławomir Drabik - Częstochowa 12 (3,3,3,3,dst)
  2. (15) Dawid Stachyra - Lublin 12 (3,3,2,2,2)
  3. (1) Janusz Kołodziej - Tarnów 11 (3,0,2,3,3)
  4. (16) Sebastian Trumiński - Lublin 11 (w2,3,3,2,3)
  5. (13) Tomasz Piszcz - Lublin 11 (1,2,3,2,3)
  6. (14) Daniel Jeleniewski - Lublin 10 (2,3,3,1,1)
  7. (11) Rafał Trojanowski - Poznań 9 (2,d4,1,3,3)
  8. (4) Paweł Miesiąc - Rzeszów 7 (1,0,1,3,2)
  9. (9) Stanisław Burza - Gniezno 7 (3,1,0,1,2)
  10. (12) Roman Chromik - Rybnik 7 (0,2,1,2,2)
  11. (7) Bartosz Kasprowiak - Krosno 6 (2,1,2,0,1)
  12. (8) Adam Pawliczek - Opole 6 (1,1,2,1,1)
  13. (3) Maciej Kuciapa - Rzeszów 5 (2,2,1,d3,u2)
  14. (10) Tomasz Rempała - Gniezno 4 (1,2,0,1,0)
  15. (R2) Piotr Jędrzejkiewicz - Krosno 1 (0,0,1)
  16. (R1) Przemysław Dądela - Krosno 0 (0,0,0)
  17. (2) Marcin Rempała - Tarnów 0 (0,d1,d4)
  18. (6) Robert Wardzała - Tarnów 0 (0,d4)

Ćwierćfinał IMP - Łódź 20 czerwca 2007Edytuj

  1. (2) Krzysztof Kasprzak - Leszno 14 (3,3,3,2,3)
  2. (5) Rafał Okoniewski - Bydgoszcz 14 (3,3,2,3,3)
  3. (6) Mariusz Staszewski - Bydgoszcz 12 (2,2,3,3,2)
  4. (13) Paweł Staszek - Grudziądz 11 (1,1,3,3,3)
  5. (1) Damian Baliński - Leszno 10 (2,2,2,3,1)
  6. (16) Piotr Rembas - Opole 10 (2,3,1,2,2)
  7. (7) Marcin Jęrzejewski - Bydgoszcz 9 (1,3,2,2,1)
  8. (15) Mariusz Puszakowski - Grudziądz 8 (3,0,d4,2,3)
  9. (8) Wojciech Druchniak - Rybnik 7 (0,2,3,0,2)
  10. (12) Mirosław Jabłoński - Gniezno 6 (3,1,1,0,1)
  11. (11) Andrzej Huszcza - Poznań 6 (2,1,0,1,2)
  12. (3) Rafał Chiński - Łódź 5 (1,2,1,1,0)
  13. (14) Adam Czechowicz - Opole 5 (d4,1,2,1,1)

PółfinałyEdytuj

Półfinał IMP - Rybnik 8 sierpnia 2007Edytuj

  1. (13) Daniel Jeleniewski - Lublin 11 (0,3,3,2,3)
  2. (14) Rafał Dobrucki - Rzeszów 11 (2,3,w/su,3,3)
  3. (6) Piotr Świderski - Zielona Góra 11 (2,2,3,2,2)
  4. (8) Rune Holta - Tarnów 10 (0,3,3,1,3)
  5. (1) Janusz Kołodziej - Tarnów 10 (3,2,1,2,2)
  6. (10) Sebastian Ułamek - Częstochowa 9 (3,1,2,3,0)
  7. (15) Jacek Rempała - Tarnów 9 (3,1,3,1,1)
  8. (9) Krystian Klecha - Bydgoszcz 9 (2,0,2,3,2)
  9. (2) Karol Ząbik - Toruń 8 (1,0,1,3,3)
  10. (5) Dawid Stachyra - Lublin 7 (3,1,0,1,2)
  11. (11) Sławomir Drabik - Częstochowa 7 (1,3,2,0,1)
  12. (16) Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 6 (1,2,0,2,1)
  13. (7) Grzegorz Knapp - Gdańsk 4 (1,2,0,1,0)
  14. (4) Sebastian Trumiński - Lublin 4 (2,1,1,0,d4)
  15. (12) Tomasz Piszcz - Lublin 3 (0,0,2,0,1)
  16. (3) Artur Pietrzyk - Gdańsk 0 (0,0,d3,-,-)
  17. (R1) Krzysztof Słaboń - Wrocław 0 (w2)

Półfinał IMP - Zielona Góra 8 sierpnia 2007Edytuj

  1. (7) Wiesław Jaguś - Toruń 13(2,3,3,3,2)
  2. (1) Tomasz Gollob - Tarnów 13 (2,3,3,2,3)
  3. (12) Rafał Okoniewski - Bydgoszcz 12 (2,3,3,1,3)
  4. (9) Grzegorz Walasek - Zielona Góra 11 (1,1,3,3,3)
  5. (4) Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 10 (3,2,D1,2,3)
  6. (5) Tomasz Jędrzejak - Wrocław 9 (3,0,2,2,2)
  7. (16) Adam Skórnicki - Poznań 9 (2,1,2,3,1)
  8. (10) Damian Baliński - Leszno 8+3 (3,3,2,0,W/U)
  9. (15) Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp 8+2 (3,2,1,1,1)
  10. (3) Krzysztof Jabłoński - Gdańsk 7 (1,1,2,1,2)
  11. (8) Michał Szczepaniak - Bydgoszcz 6 (1,0,T,3,2)
  12. (13) Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 6 (0,2,1,2,1)
  13. (14) Mariusz Staszewski - Bydgoszcz 5 (1,2,1,0,1)
  14. (2) Marcin Jęrzejewski - Bydgoszcz 1 (0,1,D4,0,0)
  15. (11) Krzysztof Kasprzak - Leszno 1 (0,d4,1,-,-)
  16. (6) Paweł Staszek - Grudziądz 0 (0,0,d4,0)
  17. (R2) Adam Kulczyński - Zielona Góra 1 (1,0)
  18. (R1) Łukasz Jankowski - Ostrów Wlkp 0 (d4,d4)

Sędzia - Leszek Demski

Finał IMPEdytuj

63. Finał IMP - Wrocław 15/8/2007Edytuj

  1. (1) Rune Holta - Tarnów 14 (3,3,3,2,3)
  2. (9) Tomasz Gollob - Tarnów 11+3 (2,1,2,3,3)
  3. (13) Damian Baliński - Leszno 11+2 (2,2,3,2,2)
  4. (14) Daniel Jeleniewski - Lublin 9 (t,3,3,3,0)
  5. (12) Rafał Dobrucki - Rzeszów 9 (1,1,3,1,3)
  6. (4) Janusz Kołodziej - Tarnów 9 (2,3,1,2,1)
  7. (16) Krystian Klecha - Bydgoszcz 9 (1,2,1,3,2)
  8. (2) Grzegorz Walasek - Zielona Góra 9 (1,2,2,3,1)
  9. (10) Sebastian Ułamek - Częstochowa 8 (3,0,2,1,2)
  10. (6) Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 7 (3,1,2,1,dst)
  11. (11) Rafał Okoniewski - Bydgoszcz 6 (0,3,w/su,0,3)
  12. (15) Adam Skórnicki - Poznań 6 (3,2,1,0,0)
  13. (5) Wiesław Jaguś - Toruń 6 (2,0,0,2,2)
  14. (8) Tomasz Jędrzejak - Wrocław 4 (1,0,1,1,1)
  15. (3) Piotr Świderski - Zielona Góra 2 (0,1,0,0,1)
  16. (7) Jacek Rempała - Tarnów 0 (0,d4,0,0)
  17. (R1) Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp 0 (d4,0)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki