FANDOM


Program IM AustraliiEdytuj

3 stycznia - Newcastle
7 stycznia - Mildura
10 stycznia - Gillman

I runda - NewcastleEdytuj

1. Leigh Adams 15+3 (3,3,3,3,3) - 20 pkt.
2. Rory Schlein 12+2 (3,3,3,0,3) - 18 pkt.
3. Chris Holder 11+3+1 (3,2,3,2,1) - 17 pkt.
4. Jason Doyle 12+0 (2,3,2,3,2) - 16 pkt.
5. Cameron Woodward 11+2 (1,1,3,3,3) - 15 pkt.
6. Tyron Proctor 7+1 (3,2,0,0,2) - 14 pkt.
7. Davey Watt 10+0 (2,2,2,2,2) - 13 pkt.
8. Cory Gathercole 7 (1,0,2,1,3) - 12 pkt.
9. Jay Herne 6 (d,0,1,3,2) - 11 pkt.
10. Troy Batchelor 6 (0,3,2,1,d) - 10 pkt.
11. Lee Herne 6 (2,1,0,2,1) - 9 pkt.
12. Kozza Smith 5 (2,2,1,w,0) - 7 pkt.
13. Darcy Ward 5 (1,0,1,2,1) - 6 pkt.
14. Josh Grajczonek 4 (1,1,0,1,1) - 4 pkt.
15. Justin Sedgmen 3 (0,1,1,1,0) - 3 pkt.
16. Aaron Summers 0 (0,0,0,0,0) - 2 pkt.
R1. James Holder NS
R2. Hugh Skidmore NS

Bieg po biegu:
1. Proctor, Smith, Gathercole, Summers
2. Adams, Doyle, Ward, Sedgmen
3. Schlein, Watt, Woodward, Batchelor
4. Holder, L.Herne, Grajczonek, J.Herne (d)
5. Adams, Proctor, Woodward, J.Herne
6. Schlein, Smith, L.Herne, Ward
7. Doyle, Watt, Grajczonek, Gathercole
8. Batchelor, Holder, Sedgmen, Summers
9. Holder, Watt, Ward, Proctor
10. Adams, Batchelor, Smith, Grajczonek
11. Woodward, Gathercole, Sedgmen, L.Herne
12. Schlein, Doyle, J.Herne, Summers
13. Doyle, L.Herne, Batchelor, Proctor
14. J.Herne, Watt, Sedgmen, Smith (u/w)
15. Adams, Holder, Gathercole, Schlein
16. Woodward, Ward, Grajczonek, Summers
17. Schlein, Proctor, Grajczonek, Sedgmen
18. Woodward, Doyle, Holder, Smith
19. Gathercole, J.Herne, Ward, Batchelor
20. Adams, Watt, L.Herne, Summers

Finał B: (zwycięzca finału B pojedzie również w finale A)
21. Holder, Woodward, Proctor, Watt

Finał A:
22. Adams, Schlein, Holder, Doyle

II runda - MilduraEdytuj

1. Leigh Adams (3,3,3,3,3) 15 + 1 miejsce w finale A
2. Chris Holder (1,2,3,2,3) 11 + 2 miejsce w finale A
3. Troy Batchelor (2,2,3,2,3) 12 + 3 miejsce w finale A
4. Jason Doyle (3,3,2,2,2) 12 + 4 miejsce w finale A
5. Rory Schlein (3,1,2,3,2) 11 + 2 miejsce w finale B
6. Davey Watt (2,3,0,3,3) 11 + 3 miejsce w finale B
7. Cameron Woodward (3,3,1,3,0) 10 + 4 miejsce w finale B
8. Tyron Proctor (0,2,3,2,1) 8
9. Darcy Ward (2,2,1,1,2) 8
10. Kozza Smith (1,1,2,1,1) 6
11. Justin Sedgmen (2,1,0,1,0) 4
12. Josh Grajczonek (0,0,1,0,2) 3
13. Jay Herne (0,w,2,d,1) 3
14. Aaron Summers (1,1,1,0,0) 3
15. Lee Herne (0,0,0,1,1) 2
16. Cory Gathercole (1,0,0,0,w) 1

Bieg po biegu:
1. Adams, Batchelor, Holder, Proctor
2. Doyle, Watt, Smith, J.Herne
3. Schlein, Sedgmen, Gathercole, L.Herne
4. Woodward, Ward, Summers, Grajczonek
5. Woodward, Holder, Sedgmen, J.Herne (u/w)
6. Doyle, Proctor, Schlein, Grajczonek
7. Watt, Batchelor, Summers, Gathercole
8. Adams, Ward, Smith, L.Herne
9. Holder, Doyle, Ward, Gathercole
10. Proctor, J.Herne, Summers, L.Herne
11. Batchelor, Smith, Grajczonek, Sedgmen
12. Adams, Schlein, Woodward, Watt
13. Watt, Holder, L.Herne, Grajczonek
14. Woodward, Proctor, Smith, Gathercole
15. Schlein, Batchelor, Ward, J.Herne (d)
16. Adams, Doyle, Sedgmen, Summers
17. Holder, Schlein, Smith, Summers
18. Watt, Ward, Proctor, Sedgmen
19. Batchelor, Doyle, L.Herne, Woodward
20. Adams, Grajczonek, J.Herne, Gathercole (u/w)

Finał B (zwycięzca pojedzie w finale A):
21. Holder, Schlein, Watt, Woodward (u/w)

Finał A:
22. Adams, Holder, Batchelor, Doyle (u/w)

III runda - Gillman Edytuj

1. Leigh Adams (3,3,3,3,3) 15 + 1 miejsce w finale A
2. Troy Batchelor (1,2,2,2,3) 10 + 2 miejsce w finale A
3. Chris Holder (3,2,3,3,2) 13 + 3 miejsce w finale A
4. Davey Watt (2,3,1,3,3) 12 + 4 miejsce w finale A
5. Rory Schlein (3,2,2,2,2) 11 + 2 miejsce w finale B
6. Darcy Ward (3,1,3,1,3) 11 + 3 miejsce w finale B
7. Cameron Woodward (2,3,3,0,1) 9 + 4 miejsce w finale B
8. Cory Gathercole (2,3,1,2,1) 9
9. Tyron Proctor (w,0,2,3,1) 6
10. Kozza Smith (1,0,2,2,0) 5
11. Aaron Summers (1,1,0,1,2) 5
12. Josh Grajczonek (2,1,0,1,1) 5
13. Justin Sedgmen (1,0,1,1,2) 5
14. James Holder (0,2,1,0,0) 3
15. Jay Herne (0,1,w,0,-) 1
16. Lee Herne (0,0,0,w,0)
17. Arlo Bugeja (0) 0

Bieg po biegu:
1. Schlein, Watt, Smith, L. Herne
2. Ward, Gathercole, Batchelor, J. Holder
3. C. Holder, Woodward, Summers, J. Herne
4. Adams, Grajczonek, J. Sedgmen, Proctor (u/w)
5. Watt, C. Holder, Ward, Proctor
6. Woodward, Batchelor, Grajczonek, Smith
7. Gathercole, Schlein, Summers, J. Sedgmen 8. Adams, J. Holder, J. Herne, L. Herne
9. Adams, Batchelor, Watt, Summers
10. Ward, Smith, J. Sedgmen, J. Herne (u/w)
11. C. Holder, Schlein, J. Holder, Grajczonek
12. Woodward, Proctor, Gathercole, L. Herne
13. Watt, Gathercole, Grajczonek ,J. Herne
14. Proctor, Smith, Summers, J. Holder
15. Adams, Schlein, Ward, Woodward
16. C. Holder, Batchelor, J. Sedgmen, L. Herne (w/u)
17. Watt, J. Sedgmen, Woodward, J. Holder
18. Adams, C. Holder, Gathercole, Smith
19. Batchelor, Schlein, Proctor, Bugeja
20. Ward, Summers, Grajczonek, L. Herne

Finał B (zwycięzca pojedzie w finale A):
21. Batchelor, Schlein, Ward, Woodward

Finał A:
22. Adams, Batchelor, C. Holder, Watt

Klasyfikacja generalna IM Australii 2009Edytuj

Lp. Imię i nazwisko Suma I II III
1 Leigh Adams 60 20 20 20
2 Chris Holder 52 17 18 17
2 Rory Schlein 48 18 15 15
4 Troy Batchelor 45 10 17 18
5 Davey Watt 43 13 14 16
6 Cameron Woodward 41 15 13 13
7 Tyron Proctor 37 14 12 11
8 Jason Doyle 32 16 16 ns
9 Darcy Ward 31 11 14 31
10 Cory Gathercole 28 12 4 12
11 Kozza Smith 27 7 10 10
12 Josh Grajczonek 20 4 9 7
13 Jay Herne 17 11 3 3
14 Aaron Summers 17 2 6 9
15 Justin Sedgmen 16 3 7 6
16 Lee Herne 13 9 2 2

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki